Wynajem podnośników Warszawa

Prace na wysokości

Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem podnośników w Warszawie od wielu lat. Nasi doświadczeni pracownicy i nowoczesny sprzęt służą pomocą w stałych jak i jednorazowych zleceniach. Zawsze przyjeżdżamy punktualnie w miejsce wskazane przez klienta. Świadczymy wysoką jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

 

Sprawdź wynajem podnośników Warszawa.

Wycinka drzew

Jesteśmy miłośnikami drzew, wiemy jednak, że gdy drzewo jest chore lub zagraża bezpieczeństwu najlepszym rozwiązaniem jest jego usnięcie.

Naprawa linii energetycznych

Uszkodzona linia wysokiego napięcia może stanowić zagrożenie dla ludzi oraz wstrzymuje dodstawy prądu do pobliskich domów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do ich naprawy.

Usuwanie gniazd owadów

Niechciani lokatorzy mogą mocno uprzykrzać życie, zwłaszcza jeśli jest się alergikiem. Zadzwoń do nas, a my szybko przyjedziemy i pozbędziemy się gniazda owadów z Twojej posesji.

Pielęgnacja drzew

Drzewa rosnące w miastach wymagają regularnych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak usuwanie uszkodzonych gałęzi, cięcia poprawiające statykę czy formowanie korony.

Konserwacje dachów i kominów

Przeprowadzamy przeglądy techniczne i wszelkie niezbędne naprawy dachów, kominów oraz innych elementów konstrukcyjnych znajdujących się na wysokości.

Montaż reklam i billboardów

Zamontujemy Twój billboard, baner lub szyld na dowolnej wysokości. Dzięki doświadczeniu zamontujemy billboard sprawnie i bez uszkadzania budynku.

Potrzebujesz podnośnika w Warszawie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Hampol Lift Warszawa 24h

Potrzebujesz podnośnika w Szczecinie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.