Wynajem podnośników Goleniów

Prace na wysokości

Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem podnośników w Goleniowie od wielu lat. Nasi doświadczeni pracownicy i nowoczesny sprzęt służą pomocą w stałych jak i jednorazowych zleceniach. Zawsze przyjeżdżamy punktualnie w miejsce wskazane przez klienta. Świadczymy wysoką jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Wycinka drzew

Gdy drzewo jest chore lub zagraża bezpieczeństwu najlepszym rozwiązaniem jest jego wycięcie. Przyjedziemy do Ciebie i szybko wytniemy niechciane drzewo.

Naprawa linii energetycznych

Uszkodzona linia wysokiego napięcia może stanowić zagrożenie dla ludzi oraz wstrzymuje dodstawy prądu do pobliskich domów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do ich naprawy.

Usuwanie gniazd owadów

Niechciani lokatorzy mogą mocno uprzykrzać życie, zwłaszcza jeśli jest się alergikiem. Zadzwoń do nas, a my szybko przyjedziemy i pozbędziemy się gniazda owadów z Twojej posesji.

Pielęgnacja drzew

Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym drzewa można poprawić statykę drzewa, usunąć chore gałęzie lub dla lepszej estetyki uformować jego koronę.

Konserwacje dachów i kominów

Skontrolujemy stan techniczny Twojego komina, dachu oraz innych elementów konstrukcyjnych. Dokonamy także wszystkich wymaganych napraw.

Montaż reklam i billboardów

Powiesimy Twój billboard lub szyld na dowolnej wysokości. Bez uszkodzenia elewacji budynku.

Potrzebujesz podnośnika w Goleniowie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Potrzebujesz podnośnika w Goleniowie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.