Wynajem podnośników Świnoujście

Prace na wysokości

Jesteśmy firmą, która już od ponad 10 lat zajmuje się wynajmem podnośników. Świnoujście i okolice to obszar, gdzie spotykamy się z dużym zainteresowaniem naszą ofertą. Jesteśmy otwarci zarówno na stałą, jak również jednorazową współpracę. Zapewniamy dostawę podnośników pod wskazany adres, wsparcie naszego doświadczonego zespołu, a także doskonały stan techniczny naszych pojazdów. Oferujemy konkurencyjne ceny, gwarantując najlepszą jakość w możliwie najniższej cenie.

Wycinka drzew

Jesteśmy miłośnikami drzew, wiemy jednak, że gdy drzewo jest chore lub zagraża bezpieczeństwu najlepszym rozwiązaniem jest jego usnięcie.

Naprawa linii energetycznych

Uszkodzona linia wysokiego napięcia może stanowić zagrożenie dla ludzi oraz wstrzymuje dodstawy prądu do pobliskich domów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do ich naprawy.

Usuwanie gniazd owadów

Niechciani lokatorzy mogą mocno uprzykrzać życie, zwłaszcza jeśli jest się alergikiem. Zadzwoń do nas, a my szybko przyjedziemy i pozbędziemy się gniazda owadów z Twojej posesji.

Pielęgnacja drzew

Drzewa rosnące w miastach wymagają regularnych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak usuwanie uszkodzonych gałęzi, cięcia poprawiające statykę czy formowanie korony.

Konserwacje dachów i kominów

Przeprowadzamy przeglądy techniczne i wszelkie niezbędne naprawy dachów, kominów oraz innych elementów konstrukcyjnych znajdujących się na wysokości.

Montaż reklam i billboardów

Zamontujemy Twój billboard, baner lub szyld na dowolnej wysokości. Dzięki doświadczeniu zamontujemy billboard sprawnie i bez uszkadzania budynku.

Potrzebujesz podnośnika w Świnoujściu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Hampol Lift Świnoujście 24h, ul. Piłsudskiego 1, skr. 172, 72-600 Świnoujście

Potrzebujesz podnośnika w Świnoujściu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.