Wynajem podnośników Choszczno

Prace na wysokości

Wynajmujemy podnośniki w Choszcznie już od ponad 10 lat. Zapewniamy punktualny dojazd na miejsce zlecenia i doskonały stan techniczny naszych maszyn. Oferujemy obsługę zarówno jednorazowych jak i stałych zleceń. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi operatorami posiadającymi kompetencje do wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń.

Wycinka drzew

Jesteśmy miłośnikami drzew, wiemy jednak, że gdy drzewo jest chore lub zagraża bezpieczeństwu najlepszym rozwiązaniem jest jego usnięcie.

Naprawa linii energetycznych

Uszkodzona linia wysokiego napięcia może stanowić zagrożenie dla ludzi oraz wstrzymuje dodstawy prądu do pobliskich domów. Posiadamy niezbędne kwalifikacje do ich naprawy.

Usuwanie gniazd owadów

Niechciani lokatorzy mogą mocno uprzykrzać życie, zwłaszcza jeśli jest się alergikiem. Zadzwoń do nas, a my szybko przyjedziemy i pozbędziemy się gniazda owadów z Twojej posesji.

Pielęgnacja drzew

Drzewa rosnące w miastach wymagają regularnych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak usuwanie uszkodzonych gałęzi, cięcia poprawiające statykę czy formowanie koron.y

Konserwacje dachów i kominów

Przeprowadzamy przeglądy techniczne i wszelkie niezbędne naprawy dachów, kominów oraz innych elementów konstrukcyjnych znajdujących się na wysokości.

Montaż reklam i billboardów

Zamontujemy Twój billboard, baner lub szyld na dowolnej wysokości. Dzięki doświadczeniu zamontujemy billboard sprawnie i bez uszkadzania budynku.

Potrzebujesz podnośnika w Choszcznie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Potrzebujesz podnośnika w Choszcznie?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Wynajem podnośników Choszczno

Doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ciągła aktualizacja zaplecza maszynowego – wszystko to sprawia, że nasza firma może po 10 latach w branży pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników w Choszcznie, jednak dostarczamy maszyny również do innych miast w naszym kraju, działamy praktycznie na terenie całej Polski. Posiadamy wysokiej jakości podnośniki koszowe o wszechstronnym zastosowaniu i bardzo dużej wysokości roboczej. Wyróżniają się też dużym udźwigiem, dzięki czemu są bezpieczne niezależnie od warunków, w jakich wykonywane są prace.

Bezpieczne podnośniki koszowe w Choszcznie

Podnośniki koszowe są urządzeniami dźwignicowymi, umożliwiającymi pracę na dużych wysokościach oraz transport w pionie. Wszystkie nasze podnośniki spełniają restrykcyjne normy. Zanim trafią do naszych klientów przechodzą szczegółowe testy i na podstawie ich wyników my wybieramy sprzęty, które z przekonaniem o wysokim poziomie bezpieczeństwa możemy zaoferować klientom. Podnośniki mogą być użytkowane tylko przez wykwalifikowanych ludzi, znających mechanizm działania tego typu maszyn oraz mających wiedzę na temat ich obsługi. Ponadto w trakcie pracy bezwzględnie należy przestrzegać zasad BHP. Wynajem podnośników w Choszcznie to gwarancja sprawdzonego i zawsze bezpiecznego urządzenia umożliwiającego wykonywanie wiele prac wysokościowych.

Zastosowanie podnośników

Podnośniki to jedna z alternatyw dla rusztowania. Jednym z obszarów ich wykorzystania jest przede wszystkim branża budowlana. Posłużą Ci do montażu okien i oświetlenia zewnętrznego, a także elementów dekoracyjnych. Dzięki nim łatwiej jest wykonać prace tynkarskie i malarskie w trudniej dostępnych miejscach. Wynajem podnośników polecamy również firmom sprzątającym, porządkowym oraz konserwującym. Doskonale sprawdzają się przy myciu okien, czyszczeniu elewacji, a także renowacji zewnętrznej części budynków. Podnośniki koszowe to bardzo dobry wybór do prac zimowych, w tym usuwania lodu i śniegu z dachu, ale też innych wyższych partii budynków. Podnośniki wynajmowane w Choszcznie są często spotykane przy montażu billboardów i innych wielkoformatowych reklam.

Zalety podnośników koszowych

Podnośniki koszowe wyróżniają się bardzo dużym udźwigiem, dzięki czemu na platformie może znajdować się zarówno tylko człowiek, jak również wraz z osprzętem oraz ewentualnymi materiałami budowlanymi czy też elementami do zawieszenia na wysokości. Cechują się też bezawaryjną pracą oraz bardzo dużą stabilnością. Nie wykazują wrażliwości na zmienne i trudne warunki pogodowe. Działają w taki sam sposób zarówno przy wysokich, jak też ekstremalnie niskich temperaturach. Podnośniki koszowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, awarie i inne niedogodności, mające wpływ na obniżoną jakość i bezpieczeństwo pracy