Wynajem podnośników Drawsko Pomorskie

Prace na wysokości

Już od ponad dekady świadczymy usługi wynajmu podnośników w Drawsku Pomorskim. Gwarantujemy dostawę podnośnika na czas wraz z operatorem w ustalone wcześniej miejsce, a także doskonały stan techniczny naszych maszyn. Nasze podnośniki obsługiwane są tylko przez certyfikowanych operatorów z wieloletnim doświadczeniem. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci przy pracach na wysokości.

Wycinanie drzew

Uwielbiamy drzewa wiemy jednak, że gdy stan zdrowia drzewa jest słaby lub zagraża ono bezpieczeństwu najlepszym rozwiązaniem jest jego udunięcie.

Naprawa linii energetycznych

Uszkodzone linie energetyczny mogą być niebezpieczne dla ludzi oraz zatrzymują dostarczanie prądu do wielu domów. Posiadamy niezbędne umiejętności do ich naprawy.

Usuwanie gniazd owadów

Mimo, że owady są niewielkie to niektóre gatunki mogą stanowić spore zagrożenie dla człowieka, szczególnie dla alergika. Skontaktuj się z nami, szybko przyjedziemy i usuniemy gniazdo owadów z Twojego budynku.

Zabiegi pielęgnacyjne drzew

Aby drzewa były piękne i zdrowe wymagają regularnej pielęgnacji. Usuwamy uszkodzone gałęzie, dokonujemy cięć poprawiających statykę oraz formujemy korony.

Naprawy dachów i kominów

Dokonamy kontroli stanu technicznego i wszelkich niezbędnych napraw dachów, kominów oraz pozostałych elementów konstrukcyjnych.

Montaż reklam i billboardów

Zamontujemy Twój billboard, baner lub szyld na dowolnej wysokości. Dzięki doświadczeniu zamontujemy billboard bez uszkadzania budynku i aby doskonale się prezentował.

Potrzebujesz podnośnika w Drawsku Pomorskim?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.

Potrzebujesz podnośnika w Drawsku Pomorskim?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz zlecenia.